1.001-2.000

Publisert 28.02.2008 kl 11:57 Oppdatert 28.02.2008 kl 13:03

Tips en venn på e-post:

1001 Jørgensen Martin Saraveien 33 Alta

1002 Turi Kristian Svomplvodda 9 Kautokeino

1003 Heggheim Ingunn Åslia 4 Alta

1004 Olaisen Birger Brønnveien 9 Alta

1005 Bull Ivar Kinoveien 14 Alta

1006 Berntsen Thorbjørn Krøkebærveien 28 Alta

1007 Grønn Arne Måsesvingen 25 Alta

1008 Nilsen Andreas Smibakken 10 Alta

1009 Finjord Roger Komsa Terrasse 3 Alta

1010 Knutsen Ørjan Lærer Rustens Vei 10 Alta

1011 Flomstad Barbara C. Bakkeveien 25 Alta

1012 Olsen Irene Å Amtmannsnesvn. 88 Alta

1013 Strømeng Roger Grepplyngvn 11 Alta

1014 Johansen Jens E Kjeldsbergvn. 4 Alta

1015 Andersen Frank Robin Fyhn Valhallveien 7c Alta

1016 Karlsen Erling Altagårdsveien 18 Alta

1017 Johansen Johnny E.A. Rødsvingelvn. 20 Alta

1018 Suhr Kjell Iver Brønnvn. 8 Alta

1019 Einarsen Edvard Thomasbrinken 20 Alta

1020 Olsen Jan Helge Lineveien 6 Alta

1021 Hansen Tom Robert Nyvoll Storekorsnes Kviby

1022 Mannsverk Fredrik Sønvisskogen 7 Alta

1023 Bertheussen Tor Håkon Ugleveien 17 Alta

1024 Strand Alf Harald Boks 1501 Alta

1025 Solvang Trond Kåfjord Alta

1026 Bjørnstad Jan Olav Tverrelvdalen 115 Alta

1027 Abrahamsen Truls Killiveien 86 Alta

1028 Nyvoll Liv-Astrid Reigstadhaugen 26 Alta

1029 Olsen Gunn Skogveien 6 Alta

1030 Markusson Pål Komsa Terasse 7 Alta

1031 Andersen Trond Anton Fogdeveien 5 Alta

1032 Isaksen Karin Kvenvikmoen Alta

1033 Pettersen Armann Markaveien 51 Alta

1034 Hansen Bjørn H Breverudmyra 4 Alta

1035 Røst Heidi Nilsen Holmen 24 Alta

1036 Hammari Bjørn Tore Måsesvingen 31 Alta

1037 Ballo Tine Bordevich Bergstien 4 Alta

1038 Olsen Jakob Mikkelholmen 9 Alta

1039 Nilsen Vidar Reistadskogen 17 Alta

1040 Andersen Jørgen Sisuveien 20 Alta

1041 Haugan Lene Tørrfossmoen 10 Alta

1042 Johansen Gunnar Breidablikk 30 Alta

1043 Hjelmhaug Christer Ek Trosteveien 41 Alta

1044 Sara Lars Johan L. Suodnju Kautokeino

1045 Olsen Jenny J Rafsnes Alta

1046 Alsen Christer Spurveveien 12 Alta

1047 Sandslett Airin E Spurvekroken 11 Alta

1048 Knudsen Lars P. Knut Kvens Vei 51 Alta

1049 Heldal Øyvind Øytun 2b Alta

1050 Oskal Nils Njuorgoluodda 4 Kautokeino

1051 Kinghaew Piyamech Bullvn. 15 Alta

1052 Kristensen Gunnar Håkon Nordal Griegsvei 8 Alta

1053 Bang Oddvar Ulveveien 14 Alta

1054 Isaksen Jim-Arne Bregneveien 22c Alta

1055 Nord Guri Mardalveien 82 Alta

1056 Olaussen Guri Sønvismoen 55 Alta

1057 Lund Per Skaialuftveien 3 Alta

1058 Holten Svein Lyon Holtenjordet 13 Alta

1059 Engseth Kim-Andre Bregneveien 44 Alta

1060 Simensen Trond Holmen 32c Alta

1061 Olsen Svein Sagbruksveien 6 Alta

1062 Grønbech Anders Solbakkveien 9 Alta

1063 Mortensen Edel Marit Storelvdalen Alta

1064 Pedersen Per Inge Kåfjord Alta

1065 Løfgren Ruben Sagahøyden 7 A Alta

1066 Romsdal Evy Susanne Kautokeinovn. 19 Alta

1067 Hansen Mathias Damsveien 9515 Alta

1068 Nilsen Ted Russeluftvn. 58 Alta

1069 Randa Dan Granåsveien 9b Alta

1070 Larsen Leif Henning Apanesvn. 64 Alta

1071 Bjørnø Espen B Blålyngveien 5 Alta

1072 Kjellmann Rita Tømmerveien 10 Alta

1073 Opgård Magne Gulaksveien 14 Alta

1074 Mannsverk Vigdis Tverrelvdalen Alta

1075 Leinan Kathrine Ernsten Mathisdalen Alta

1076 Bjørnes Unn Brønnveien 5 Alta

1077 Westgaard Sigurd Sildreveien 4 Alta

1078 Antonsen Kaja Kjerringrokkv 23 Alta

1079 Halvorsen Veronica Aronnesvn. 84b Alta

1080 Mannsverk Charlotte Agnete Myrullvn. 37 Alta

1081 Mudenia June Thomasbrinken 8 Alta

1082 Lien Bjørn Holst Bregneveien 22b Alta

1083 Eira Matti Loankosattu 15 Kautokeino

1084 Ingebrigsten Silje Thomaskroken 7 Alta

1085 Henriksen Fay-Sabine Midtbakkveien 33 Alta

1086 Øvernes Kristian Bregneveien 31 Alta

1087 Haugsnes Helene Thoresen Prestegårdsveien 24 Alta

1088 Wilhelmsen Ole Myrullveien 46 A Alta

1089 Daniloff Cecilie Trudvang 19b Alta

1090 Hansen Johan L. Boks 1081 Bergsfjord

1091 Henriksen Herlaug Aronnesveien 118 Alta

1092 Hammari Vibeke Sisuveien 25 Alta

1093 Bull Renata Fjellveien 8 Alta

1094 Pedersen Bjørn Magnus Komsahøyden 31 Alta

1095 Kames Tor-Inge Amtmannsnesveien 91 Alta

1096 Wisløff Hans Ulrik Sorrisniva 14 Alta

1097 Harila Gunnar Kjerringrokkveien 38 Alta

1098 Bang Anneli Sagahøyden 24 Alta

1099 Mathisen Terje Granåsveien 60 Alta

1100 Andreassen Steinar Åsbakken 16 Talvik

1101 Roseneng Magnhild Rødsvingelvn. 23 Alta

1102 Larsen Guri Gammelsætra 12 Alta

1103 Eira Mikkel Anders M Boks 398 Kautokeino

1104 Tangen Ragnhild Gammelsætra 17 Alta

1105 Lie Tore Svaneveien 56 Alta

1106 Jonas Ken Jøran Gulaksveien 8 Alta

1107 Holtet Odd Håvard Ugleveien 18 Alta

1108 Opgård Fred Ivar Smibakken 6 Alta

1109 Larssen Lars-Morten Kløyva 4 Talvik

1110 Knudsen Eli Knut Kvens Vei 51 Alta

1111 Simonsen Solveig Gaupeveien 1 Alta

1112 Boine Ken Robert Ternesvingen 12 Alta

1113 Rødberg Turid Kongshus

1114 Flomstad Kolbjørn Bakkeveien 25 Alta

1115 Brekke Pål Mårsvingen 1 Alta

1116 Hammari Herlof Sorenskrivervn. 10 Alta

1117 Mathisen Yvonne Måsesvingen 58 Alta

1118 Hardersen Steinar Skoleveien 28 Alta

1119 Romsdal Even Steinfossveien 19 Alta

1120 Haldorsen Trond Røstmoen 12 Eiby Alta

1121 Iversen Jon Anders Storbakken 30 Alta

1122 Ernstsen Kjetil Mathisdalen Alta

1123 Farstad Harald Ås Ekornsvingen 9 Alta

1124 Leinan Ivar Thomasbakkvn. 85 Alta

1125 Isaksen Eirik Nymo Baldersv. 3 Alta

1126 Jakobsen Lisa Tårn Sølvbunkeveien 6 Alta

1127 Bjørnstad Anne Strand Rødsvingelveien 27 Alta

1128 Amundsen Rita Breidablikk 5 Alta

1129 Johansen Jarle Holmen 52 Alta

1130 Johansen Birgit Brønnveien 4 Alta

1131 Danielsen Tor Helge Bullvn. 4 Alta

1132 Nilsen Elin Anita Breverudmyra 26 Alta

1133 Isaksen Sissel Tømmerveien 7 Alta

1134 Nyvoll Svenn Tore Reistadsvingen 16 Alta

1135 Antonsen Tord Ankerveien 16 Alta

1136 Johansen Kenneth Skrivarjordet 39c Talvik

1137 Johansen Viktor Apanesveien 50 Alta

1138 Johnsen Bjørn Hugo Breverudmyra 47 Alta

1139 Aslaksen Stian Ringvn. 29 Alta

1140 Martinsen Alf. H. Holtenjordet 17 Alta

1141 Skimelid Inge Eibyveien 84 Alta

1142 Elleingsen Peder Breverudmyra 17 Alta

1143 Rydningen Øyvind Apanesveien 30 Alta

1144 Mannsverk Marianne Bregneveien 34 Alta

1145 Øvregård Arvo Midtbakkveien 22 Alta

1146 Flage Torbjørn Aronnesveien 167 Alta

1147 Olsen Alfhild Elisabeth Skomakerberget 25 Alta

1148 Haug Finn Myrullveien 30 Alta

1149 Olsen Kaia Kautokeinoveien 31 Alta

1150 Guvåg Randi Granåsveien 5 Alta

1151 Helgesen Kristine Østensen Gakoriveien 64 Alta

1152 Axelsen Gry Svaneveien 2 Alta

1153 Lund Vegard Øvretollevikvn 10 A Alta

1154 Johnsen Jan Birger Bjørkeveien 45b Alta

1155 Olufsen Leif Myrullveien 24 Alta

1156 Johnsen Kjell T. Karl Johnsens Vei 2b Alta

1157 Sivertsen Jan Sønvisskogen 5 Alta

1158 Didriksen Jan Olav Grepplyngveien 44 Alta

1159 Opgård Ole Martin S. Stillaveien 3a Alta

1160 Nilsen Roar Kåfjord Alta

1161 Iversen Johnny Tyttebærveien 2 Alta

1162 Balteskard Endre H Elvestrand 42 Alta

1163 Korneliussen Einar Holmen 26 Alta

1164 Olsen Trond W Falkeveien 9 Alta

1165 Andreassen Siri Sildrev. 6 Alta

1166 Kjellmann Espen Kløyva 47 Talvik

1167 Thomassen Britt Torill Bossekopveien 79 Alta

1168 Johansen Pål Svaneveien 78a Alta

1169 Kristiansen Arne Saravn. 32 Alta

1170 Broks John Gunnar Trekanten 8a Alta

1171 Falsen Karl Ole Ishavsveien 2 Alta

1172 Pettersen Roger Utsikten 7 Alta

1173 Holten Jan Fr. Sagbruksveien 4 Alta

1174 Pedersen Karin Sagabrinken 28 Alta

1175 Anonsen Carl Svaneveien 25 Alta

1176 Moen Sandra Lusie Engsvingelveien 14 Alta

1177 Kristoffersen Sissel Irene S. Granåsveien 50 Alta

1178 Frisk Torill Bekoskogen 23 Alta

1179 Andersen Sondre Bossekopv. 77 Alta

1180 Karlsen Lena Myrsethvn. 7b Alta

1181 Holm Lena Mannsverk Spikergjerdet 14 Alta

1182 Johansen Kenneth Magne Bjørnemyra 33 Alta

1183 Jensen Ingvild Bekoskogen 17 Alta

1184 Thomassen Pål Walter Risveien 5 Alta

1185 Haug Bente Holstbakkveien 1 Alta

1186 Simensen Leif Flåten 1 Alta

1187 Johnsen Gerd Ugleveien 30 Alta

1188 Kristiansen Kai Tverrelvdalsveien 132 Alta

1189 Pedersen Karin Raipasveien 24c Alta

1190 Størkersen Heidi Aronnesveien 140 A Alta

1191 Rishaug Tony Andrè Russeluftvn 6 Alta

1192 Sivertsen Siv Rakel Marienlund 37 Alta

1193 Thomassen Karl Olaf Blålyngveien 12 Alta

1194 Danielsen Trine Lunga Einegjerdet 12 Alta

1195 Hågensen Roy Tore Storengveien 14 Alta

1196 Pedersen Åsmund Maskinsvingen 14 Alta

1197 Olsen Olav S Altaveien 470 Alta

1198 Overvik Runar Trosteveien 18 Alta

1199 Sivertsen Sverre Stillavn. 9 Alta

1200 Tangvik Jon Martin Lille Rusten 10 Alta

1201 Ernstsen Unni Midtbakkvn 13 Alta

1202 Olsen Roy Håkon Kvenvikv. 95 Alta

1203 Persen Trond-Einar Valhallveien 15 Alta

1204 Schistad Stein Erling Apanesveien 9a Alta

1205 Thomassen Knut-Emil Svarttaksveien 10 Alta

1206 Gaup Brita Berit Susanne H Pb 47 Maze

1207 Lydersen Knut Borrasveien 19 Alta

1208 Karlsen Reidar Kvenvikveien 31 Alta

1209 Djupvik Mathias Reistadhaugen 37 Alta

1210 Mathisen Bull Monica Kongsvikveien 12 Alta

1211 Olsen Unni Bugge Aronnesveien 145 Alta

1212 Kaalunki Sanna Valhallveien 14 Alta

1213 Løkken Gunnar Russeluftveien 10 Alta

1214 Kjellmann Roger Kirkevbakken 24 Alta

1215 Pettersen Jill Karin Maskinsvingen 18a Alta

1216 Skogvang Stig Jarle Øvre Tollevik Vei 12 B Alta

1217 Nilsen Viggo Finstad Blokkebærveien 78 Alta

1218 Heitmann Bjørg Lampemyra 8 Alta

1219 Eira Ina Amtmannsnesv. 79 Alta

1220 Henriksen Robin Krøkebærveien 3 Alta

1221 Ravneberg Jørgen A Sagabrinken 80 Alta

1222 Kaino Dina Lærer Rustensvei 14 Alta

1223 Bull Pål Storbakken 30 Alta

1224 Kristoffersen Jens K Buktavn 23 Alta

1225 Suhr Einar Leirbakkveien 17 Alta

1226 Pedersen Børge Lunga Elvestrand 66 Alta

1227 Romsdal Ole Jørgen Lærer Rustensvei 21 Alta

1228 Andreassen Ragnhild Kongleveien 22b Alta

1229 Kemi Astrid Rasdal Postboks 113 Kautokeino

1230 Jenssen Marit Tollevikveien 1 Alta

1231 Johnsen Pål Verner Monsbakken 5 Alta

1232 Olaussen Frank R. Postboks 1282 Alta

1233 Johnskareng Kristiina Blåbærveien 3 Alta

1234 Jørgensen Solveig Mathisfoss 5 Alta

1235 Sønvisen Gøril Blåtoppveien 13 Alta

1236 Olsen Kåre Myrullveien 14 Alta

1237 Dyrseth Kjersti Blokkebærveien 35 Alta

1238 Wallin Alice Holtet 5 Alta

1239 Erga Merete Brønnveien 1 Alta

1240 Kjellmann Heidi Bjørnemyra 3 Alta

1241 Aslaksen Birger Russeluftvn 20 Alta

1242 Halvorsen Peder A. Svartaksveien 15 Alta

1243 Stenberg Tommy Boks 162 Alta

1244 Olsen Reidar Rafsnes Alta

1245 Pettersen Mette Flage Moreneveien 33 Alta

1246 Oppheim E. Ida Blålyngveien 16 Alta

1247 Knutsen Kim Steven Kviby

1248 Raknes Silje Karl Johnsensvei 9 Alta

1249 Berg Kari Myrsethvn 17 Alta

1250 Iversen Per Martin Måsesvingen 38 Alta

1251 Guttormsen Kevin Gamleveien 15 Alta

1252 Østlyngen Tor Eiby Alta

1253 Berg Vibeke Myrullveien 15a Alta

1254 Johnsen Sten-Arne Aronnesveien 70 Alta

1255 Stene Jan-Vegard Nedre Kronstad 1 Alta

1256 Hellesøy Kirsti N Oterfaret 5 Alta

1257 Henriksen Finn Talviksvingen 21 Alta

1258 Nilsen Tone Lerresfjord Korsfjorden

1259 Haugsnes Arve Prestegårdsveien 24 Alta

1260 Andersen Wenche B Reistadskogen 5 Alta

1261 Thomassen Stine Strøm Spireaveien 7b Alta

1262 Mannsverk Harald Ekornsvingen 11 Alta

1263 Sundsfjord Jan Harry Røsslyngvn. 10 Alta

1264 Alexandersen Bjørn-Andre Ankerveien 37 Alta

1265 Svergun Sergej Breverudmyra 62 Alta

1266 Nilsen Kenneth Gråstarrveien 10 Alta

1267 Vannebo Karl Helge Bang Komsahøyden 20 Alta

1268 Kemi Karen Elen Heammogieddi Kautokeino

1269 Sara Ante Anderzsen Gartnetluohkka 10 Kautokeino

1270 Kristensen Alf H Mardalsveien 12 Alta

1271 Løknes Ronald Grepplyngveien 8d Alta

1272 Johansen Jan R. Reistadstien 7 Alta

1273 Sollie Even Julian Bruflaten 4 Alta

1274 Olaussen Anita Sagabrinken 48b Alta

1275 Sara Mikkel Mathis Suodnju Kautokeino

1276 Abrahamsen Helene Fjellvåkveien 17 Alta

1277 Kåberg Nilsen Hans J Jr. Åslia 4 Alta

1278 Heitmann Ingrid Heitmannåsen 17 Alta

1279 Jørgensen Daniel H Yrkesskoleveien 18 Alta

1280 Olsen Per Aronnesveien 149 Alta

1281 Daniloff Werner Kåfjord Alta

1282 Pedersen Liv E. Altagårdsveien 36 Alta

1283 Stormo Kurt Magne Kvileskogen 42 Alta

1284 Mortensen Mari Kvalfjord Kvalfjord

1285 Tronsen Jo Erik Hermstad Ø.Tollevikv. 16 Alta

1286 Holten Ken Sigurd Lille Rustens 4 Alta

1287 Einvold Marit Grepplyngveien 37 Alta

1288 Heitmann Lise Holtenbakken 11 Alta

1289 Strøm Magne Skillemoveien Alta

1290 Knutsen Bente Kautokeinovn. 38 Alta

1291 Parken Trond Harald Gamleveien 7 Alta

1292 Jakobsen Tårn Stian Sølvbunkeveien 6 Alta

1293 Romsdal Svein Erik Nygjerdet 7 Alta

1294 Amundsen Bjørn-Inge Komsaveien 5 Alta

1295 Larsen Geir Arne Furubakken 18 Alta

1296 Bræck Bjørn Tore Sagatun 6 Alta

1297 Hansen Oddmund Nyvoll Kviby

1298 Olsen Thorbjørn V. Svartaksveien 20 Alta

1299 Lampe Ole Gunnar Kjosveien Alta

1300 Meli Gunnhild Blåtoppvn. 15 Alta

1301 Eira Inger Anne Kjelkevn. 8 Alta

1302 Solheim Raymond Tyttebærvn. 2 Alta

1303 Bye Petter Sønvisen Yrkesskoleveien 4 Alta

1304 Rishaug Jan Martin Russeluftvn. 6 Alta

1305 Nilsen Leif Myrullveien 5c Alta

1306 Bang Marianne Sagahøyden 24 Alta

1307 Sønvisen Bjørg Lene Falkeveien 11 Alta

1308 Wilhelmsen Åge Aronnesveien 64 Alta

1309 Nygård Steve Tom 9580 Bergsfjord Bergsfjord

1310 Næslund Stefan Gartnetmaras 8a Kautokeino

1311 Larsen Britt T Spurveveien 7 Alta

1312 Mortensen Sølvi Storelvdalen Alta

1313 Uglebakken Anniken Møllebakken 8 Alta

1314 Jensen Nina Beate Holtenjordet 11 Alta

1315 Antonsen Einar Gargiavn. 7 Alta

1316 Thomassen Lars-Erik Gulaksveien 16 Alta

1317 Ellila Andreas Teverrelvdalsveien 61 Alta

1318 Kemi Stian Rasdal Boks 113 Kautokeino

1319 Johansen Alf Einar Ulveveien 29 Alta

1320 Kristensen Åse Skogveien 18 Alta

1321 Stamnes Svein Blokkebærveien 74 Alta

1322 Kristiansen Bengt Reistadskogen 4 Alta

1323 Aslaksen Sigve Ringveien 29 Alta

1324 Fredriksen Karianne Linekroken 3 Alta

1325 Nilsen Ole Bull Myrsethveien 9a Alta

1326 Monsen Beate Bossekopveien 70 Alta

1327 Solbakken Heidi Regine Russeluftveien 60 Alta

1328 Andersen Karianne Evenmo Thomasbrinken 12 Alta

1329 Romsdal Tove Saga18 Alta

1330 Thomassen Kitty Seljeveien 12 Alta

1331 Johnsen Roger Oterfaret 17 Alta

1332 Reite Rita Kinoveien 14 Alta

1333 Mortensen Øystein Storelvdalen Alta

1334 Bakkehaug Bernt Gulaksveien 18 Alta

1335 Johansen Yngve E Apanesveien 50 Alta

1336 Axelsen Lillian Skoleåsen 63 Alta

1337 Johannsessen Ove Øvreveien 28 Alta

1338 Andreason Anton Krøkebærveien Alta

1339 Sara Per Mathis M Davit Gahkorluodda 8a Kautokeino

1340 Johansen Maria Therese Øvre Tollevikvn 49 Alta

1341 Aspenes Kjell-Alfred Fjellvåkveien 38 Alta

1342 Kvålshagen Karl G. Engrappveien 5 Alta

1343 Amundsen Ronny Bang Krøkebærvn. 23 Alta

1344 Gamst Asbjørn R. Breidablikk 14 Alta

1345 Pedersen Daniel Johan Holstsletta 39 Alta

1346 Thorsen Thor-Erik Øvre Tollevikveien 52 Alta

1347 Ernstsen Svein Marius Måsesvingen 28 B Alta

1348 Sivertsen Marianne Kj. Bjørnemyra 35 Alta

1349 Larsen Freddy Spurveveien 3 Alta

1350 Brendegen Bodil Chatrine Granåsveien 5a Alta

1351 Myhre Dag Håvard Elgknausen 7 Alta

1352 Langjord Benedicte Røsslyngveien 3f Alta

1353 Løvaas Morten Myrbakken 2 Alta

1354 Walseth Even Spurvevn. 19 Alta

1355 Brendgen Charlotte Haugen Breverudmyra 17 Alta

1356 Pettersen Arnt K Sagatun 5 Alta

1357 Larsen Frode Ternesvingen 16 Alta

1358 Jensen Trond Russeluftveien 261 Alta

1359 Moe Sønvisen Mathias Holtenallen 2 Alta

1360 Thomassen Jan T Myrullveien 47 Alta

1361 Skjoldbjærg Finn Tollevikveien 11a Alta

1362 Johansen Allen Hammarijordet 14 Alta

1363 Olufsen Kjell Åge Myrullveien 24 Alta

1364 Kristiansen Arvid Thomasjordet 11 Alta

1365 Kemi Kjetil Pb. 1376 Alta

1366 Næss Odd Ivar Amtmannsnesvn. 65b Alta

1367 Suhr Bente Ringvn. 39 Alta

1368 Fagerhaug Jan Roger Gaupeveien 6 Alta

1369 Suhr Annie Kristine Leirbakkveien 23 Alta

1370 Nilsen Lill Ann Lærer Rustens Vei 20 Alta

1371 Strand Kari Skogforvalterveien 5 Alta

1372 Pirskanen Juri Åslia 2 Alta

1373 Andreassen Solbjørg Sisuveien 6 Alta

1374 Strøm Øivind Blåbærvn. 9 Alta

1375 Jørgensen Andreas Knut Kvens Vei 41 Alta

1376 Svendsen Laila Engsvingelveien 5 Alta

1377 Bjørnæs Kjell Boks 23 Alta

1378 Andersen Rita Storevik Øvre Tollevikvn. 108 Alta

1379 Hykkerud Sindre Lampemyra 37 Alta

1380 Arnesen Tore Gamleveien 14 Alta

1381 Hienerwadel Bernhard Blåbærvn. 34 Alta

1382 Losvar Jørn Svartaksveien 8 Alta

1383 Håpnes Mads Tors Vei 5 Alta

1384 Skoglund Jan Vidar Holstbakkveien 1 Alta

1385 Thomassen Jens Øverbygdvn. 43 Alta

1386 Lysne Sigrun Engrappveien 7 Alta

1387 Suhr Merete Tyttebærvn. 5 Alta

1388 Sundstrøm Christer Altaveien 416 Alta

1389 Andersson Jonas Michael Blokkebærvn 31 Alta

1390 Thomassen Kathrine Skogsnelleveien 4 Alta

1391 Johnsen Hroar Tollvikveien 38b Alta

1392 Gamst Ørjan Marienlund 28 A Alta

1393 Søraa Aud Ugleveien 2 Alta

1394 Byskov Paul Ugleveien 14 Alta

1395 Knudsen Stein E. Skogveien 11 Alta

1396 Hansen Heidi Jeanette Skogsnelleveien 14 Alta

1397 Grankulla Tommy Seljeveien 4 Alta

1398 Romsdal Per Bullveien 14 Alta

1399 Kjellmann Ken Rune Kløyva 39 Talvik

1400 Johansen Frode Mårsvingen 10 Alta

1401 Johansen Roar Øvreveien 54 Alta

1402 Johnsen Bengt-Arne Svaneveien 77 Alta

1403 Hansen Unni Trekanten 4 Alta

1404 Johansen Karin H. Boks 2063 Alta

1405 Isaksen Victor Holtenbakken 14 Alta

1406 Karlsen Stig Morten Svaneveien 62 Alta

1407 Larsen Walter Einar Tollvikv. 34 D Alta

1408 Berg Trygve D Svaneveien 79 Alta

1409 Johansen Stine Grepplyngvn. 40 Alta

1410 Mikalsen Ivar Langfjordbotn Langfjordb

1411 Holten Langaas Jeanette Skippertorget 17 Alta

1412 Thomassen Paul Inge Aronnesveien 36 Alta

1413 Nilsen Ragnhild Midtbakkveien 31 Alta

1414 Eriksen Evelyn Tollvikveien 38b Alta

1415 Haugsnes Alf Løkkev. 12b Alta

1416 Mikkelsen Greta Lunden 7 Leil. 7 Alta

1417 Jørgensen Daniel Moreneveien 5 B Alta

1418 Mortensen Knut Ø Storelvdalen Alta

1419 Bjørkmann Linda Blokkebærvn. 66 Alta

1420 Andersen Heidi Hoel Alkevn 11 Alta

1421 Thomassen Willy Boks 231 Alta

1422 Elvebakken Guttorm Spurveveien 7 Alta

1423 Arnesen Trude Myrullvn 22 Alta

1424 Halvorsen Kjell Arne Baddoveien 11 Alta

1425 Hanssen Lene Jøraholmen Sagabrinken 37 Alta

1426 Thomassen Stian Utsikten 25 Alta

1427 Nilsen Steinar Spireavn. 32 Alta

1428 Kristensen Hanne M Lineveien 12 Alta

1429 Eilertsen Anne- Britt Utsikten 40 Alta

1430 Mortensen Elin Reistadsvingen 4 Alta

1431 Nielsen Marianne Bossekopveien 54b Alta

1432 Flesvik Tor Martin Bakkeveien 3 Alta

1433 Mannsverk Ivar Tverrelvdalsvn 19 Alta

1434 Hind Rolf Strandveien 2 Øksfjord

1435 Willumsen Tor Heitmannåsen 10 Alta

1436 Klemetsen Linda Bregneveien 45 Alta

1437 Lund Bente Elin Myrveien 15c Alta

1438 Brose Stig Øvrevn. 57 Alta

1439 Mienna Hartvig Møllebakken 5 Alta

1440 Bjørnæs Bodil Breverudsvingen 5 Alta

1441 Pedersen Nils Jørgen Gimle 12 Alta

1442 Strøm Yngve Skillemoveien Alta

1443 Hunsdal-Paulsen Sara S. Gaupeveien 11 Alta

1444 Heggheim Lise Mette Breverud 8 Alta

1445 Buvik Jo Blålyngveien 18 Alta

1446 Helgesen Helge Storbakken 16 Alta

1447 Esjeholm Jørn Apanesvn. 47 Alta

1448 Gabrielsen Mats Bregneveien Alta

1449 Utsi Berit Marie Adjetjohka Kautokeino

1450 Eriksen Oddmund Romsdalsveien 18 Alta

1451 Nygård Ruben Ulveveien 3 Alta

1452 Strøm Kari Helene H. Sagbruksveien 7 Alta

1453 Bakke Sissel Øvretollev Ikv. 92 Alta

1454 Kristensen Gunn Elisabeth Ajagohpi 7 Kautokeino

1455 Svantesson Yvonne Kreken Øksfjord

1456 Kemi Nils Mathis P Lappolobbal Kautokeino

1457 Arnesen Linda Charlotte Lensmannsveien 5 Alta

1458 Lund Hilbjørg Svaneveien 24 Alta

1459 Johannessen Astrid Thomasbakkveien 42 Alta

1460 Thomassen Helene Skogsnellevn 4 Alta

1461 Romsdal Sverre Jørgen Skaialuftvn. 4 Alta

1462 Slettli Trond Altaveien 331 Alta

1463 Pettersen Fritz Platået 5 Øksfjord

1464 Engnes Anja Karine Gakoriveien 49 Alta

1465 Reginiussen Torfinn Raipasveien 55 Alta

1466 Østlyngen Rune Blåtoppvn. 5 Alta

1467 Kristensen Ann Kristin Øvre Tollevikveien 59 Alta

1468 Hatlen Olav Øvre Tollevikvei 59 Alta

1469 Olsen Aina Irene Apanesvn. 91 Alta

1470 Barosen Tove Lampe Spurveveien 5 Alta

1471 Strifeldt Klaus Amtmannsvn. 73 Alta

1472 Filipponi Marco Åsveien 5 Alta

1473 Amundsen Kristian Breidablikk 5 Alta

1474 Sæther Rannvei Svaneveien 4 Alta

1475 Hansen Jon Arvid Sagabrinken 54 Alta

1476 Wisløff Vegar Romsdal Romsdalveien 85 Alta

1477 Skarstein Alexander Bjørkeveien 3 Alta

1478 Skau Oddvar Trudvang 19a Alta

1479 Olsen Hans-Ronald Wisløff Måsesvingen 42 Alta

1480 Eikanger Jørn Granåsveien 34 Alta

1481 Andersen Rune Idrettsvn 14 Alta

1482 Strøm Jon Ivar Røsslyngveien 26 Alta

1483 Larsen Lise M Heitmannsåsen 20 Alta

1484 Kvivesen Kåre A Granåsveien 58 Alta

1485 Kristensen Leif Kosaveien 9 Alta

1486 Rasmussen Gunnar Bregneveien 44 Alta

1487 Nilsen Ninni Åsheim Blåbærvn. 29 Alta

1488 Tangen Terje André Kongsvikveien 12 Alta

1489 Kristiansen Wenche Baddoveien 36 Alta

1490 Jørgensen Olav Knut Kvensvei 41 Alta

1491 Pedersen Karen Meland Sagabrinken 30 Alta

1492 Hansen Christine Simensen Bjørkeveien 2 Alta

1493 Berg Roy Gunnar Møllebakken 27 Alta

1494 Ramberg Thomas Løkkeveien 37 Alta

1495 Ernstsen Jan-Vegar Maskinsvingen 22a Alta

1496 Bruer Bjørnar Grepplyngveien 13 Alta

1497 Arnesen Randi Helene Altaveien 319b Alta

1498 Finjord Beate Komsa Terrasse 3 Alta

1499 Varsi Pedersen Svanhild Buktaveien 15 Alta

1500 Lyngedal Knut Harald Kirkev. 19 Øksfjord

1501 Pettersen Jan Arne Kirkebakken 31 Alta

1502 Martiniussen Bente Skoleåsen 33 Alta

1503 Malin Kristin H. Holtenbakken 11 Alta

1504 Eira Sara Loankosattee 15 Kautokeino

1505 Hansen Carolina Th Ulveveien 29 Alta

1506 Andersen Karin Idrettsveien 8 Alta

1507 Thomassen Solveig Bakkeveien 5b Alta

1508 Bjerrang Barbara Ugleveien 10 Alta

1509 Mikkelsen Tor A. Killiveien 60 Alta

1510 Arnesen Line Gamleveien 14 Alta

1511 Olsen Ken Rune Konglev. 35 Alta

1512 Strøm Leif Runar Reistadhauen 12 Alta

1513 Raknes Lill-Vivian Karl Johnsens Vei 9 Alta

1514 Thomassen Bodil Cecilie Skogsnelleveien 4 Alta

1515 Strifeldt Trygve Jervevn. 3 Alta

1516 Nilsen Elin Kobbeveien 4 Alta

1517 Knutsen Viggo Thomasbakkveien 34 Alta

1518 Pedersen Liv A.S. Beazwdievva 24 Kautokeino

1519 Haugsnes Kjetil Pb 1027 Alta

1520 Mathisen Gøran Sagahøyden 21 Alta

1521 Alsen Vibeke Vian Uglevn. 8 Alta

1522 Alexsandersen Oddmund Amtmannsnesveien 86 Alta

1523 Halvorsen Anne Karin Aronnesveien 84b Alta

1524 Opgård Jørn-Tore Bjørkeveien 34 Alta

1525 Granshagen Hans Altaveien 91 Alta

1526 Nilsen Tormod Måsesvingen 30 Alta

1527 Romsdal Kari Anita Leirbakkvn. 30 Alta

1528 Schmidt Nina Alkeveien 10 Alta

1529 Johansen Odd Thore Altagårdsbakken 2 Alta

1530 Liland Kurt Skogly 11 Alta

1531 Gaino Lars Aslaksen Bredbuktnesvn Kautokeino

1532 Nilssen Miriam Bekkefaret 27 Alta

1533 Bang Kirsti Wiel Sagahøyden 19 Alta

1534 Sørlie Eirin Sofie Utsikten 32 Alta

1535 Hilletad Marit Tollevikveien 28 Alta

1536 Moe Knut-Olaf Bohtaldievva 16 Kautokeino

1537 Olsen Tage Ankerveien 20 Alta

1538 Hoel Charlotte Marie Skaialuftvn. 21 Alta

1539 Foslund Kristin Elisabeth L Blokkebærveien 75 Alta

1540 Gundersen Ruth-Ellen Reistadhaugen 5b Alta

1541 Andersen Trude T. Thomasbakken 14 Alta

1542 Johansen Morten A. Postboks 2063 Alta

1543 Pedersen Tore Reidar Postboks Alta

1544 Hammari Halvard Markveien 51 Alta

1545 Røberg Dag Andre Øvrevn. 94 Alta

1546 Strifeldt Thomas Øvreveien 44 Alta

1547 Olsborg Ida Svaneveien 82b Alta

1548 Johansen Kolbjørn Komsa Terasse 4 Alta

1549 Willumsen Tora Heitmannåsen 10 Alta

1550 Romsdal Britt Randi Granåsveien 60 Alta

1551 Heitmann Karianne Lund Tollevikveien 8 Alta

1552 Bril Bram Leirbakkveien 11a Alta

1553 Kristoffersen Jørgen Kviby Kviby

1554 Knutsen William Killiveien 50 Alta

1555 Svendsen Sven Inge Harebakken 4 Alta

1556 Aslaksen Eivind Svaneveien 55 Alta

1557 Paulsen Ragnhild Holtenveien 4b Alta

1558 Sandvik Anne Lise Måsesvingen 26 Alta

1559 Holten Ingrid Bellika Kautokeinovn 58 Alta

1560 Svendsen Rune Sisuveien 8 Alta

1561 Frogum Trond Gargiaveien 95 Alta

1562 Johansen Jens Stian Aronnesveien 99 Alta

1563 Sætveit Beate Ternesvingen 21b Alta

1564 Schanche Bodil Karl Johnsensvei 13 Alta

1565 Olsen Vidar Postboks 191 Kautokeino

1566 Lohiniva Christine S.K. Komsahøyden 31 Alta

1567 Heimstad Kari Gudveig Flage Bregnevn. 2 Alta

1568 Uglebakken Roald |Krøkebærv. 9 Alta

1569 Arvola Thor-Erik Bjørnemyra 69 Alta

1570 Arnesen Nils F. Lensmannsveien 5 Alta

1571 Thomassen Arvid Øverbygdveien 14 Alta

1572 Hågensen Ivar Baddoveien 23 Alta

1573 Thomassen Liv K. Postboks 231 Alta

1574 Hetta May Helene Romsdalvn. 8 Alta

1575 Uglebakken Morten Engsvingelveien 20 Alta

1576 Hekkelstrand Jan Øyvind Vesterhaugvn 7 Alta

1577 Schwaiger Gunnar Sandfallveien 6b Alta

1578 Thomassen Isak Eira Skogsnelleveien 24 Alta

1579 Nilsen Kjetil H Kongleveien 27 Alta

1580 Ellingsen Karl W. Spireaveien 16b Alta

1581 Lantto Johan Henrik Russeluftvn. 79 Alta

1582 Hansen Suhr Stine Storbakken 6 Alta

1583 Andersen Synnøve Tho. Breidablikk 27 Alta

1584 Svendsen Tomas Sisuveien 8 Alta

1585 Thev Arajah Jeffr Inmidus Øvreveien 59 Alta

1586 Torsteinsen Torgunn Midtbakkveien 30 Alta

1587 Johansen Nina Øvre Tollevikveien 27 Alta

1588 Kolstad Torbjørn Kvenvikvn. 62 Alta

1589 Heitmann Jo-Sigve Røstmoen 10 Alta

1590 Killi Ole.Kr. Kautokeinovn. 83 Alta

1591 Lundberg Ingolf Granåsveien 11 Alta

1592 Olsen Jan Jøraholmen 11 Alta

1593 Stonder Hans Oscar Follumsvei 12 210e Alta

1594 Haldorsen Jan Eibyveien 96 Alta

1595 Stenvold John Sønvismoen 60 Alta

1596 Nilsen Roger Baddoveien 18 Alta

1597 Digre Njål Moreneveien 29 Alta

1598 Jenssen Jan-Erik Holtenjordet 26 Alta

1599 Holten Randi Holtenjordet 13 Alta

1600 Alexandersen Linn Markveien 51a Alta

1601 Johnsen Remi Sagabrinken 46 Alta

1602 Andersen Benedikte Komsahøyden 42 Alta

1603 Mikkelsen Ketil Bregneveien Alta

1604 Arnesen Mariann Grepplyngveien 46 Alta

1605 Rasmussen Tom Gunnar Bregneveien 44 Alta

1606 Simensen Frode Holmen 17 Alta

1607 Wilhelmsen Glenn Gøran Krøkebærveien 11 Alta

1608 Guddingsmo Liss Falkeveien 3 Alta

1609 Mikkelsen Randi Opgård Tangen Alta

1610 Israelsen Per Ole Pb. 1008 Kjv. 5 Alta

1611 Hestvik Jan-Magne Killiveien 18 Alta

1612 Kristiansen Vigdis Lunden 7 Leil. 3 Alta

1613 Andreassen Silje Åsbakken 16 Talvik

1614 Røkenes Tilla Åslia 8 Alta

1615 Walseth Marianne H Markveien 51 Alta

1616 Bidne Andreas Solbakkveien 5 Alta

1617 Garden Renato Idrettsveien 22 Alta

1618 Aasheim Iselin Patoskogen 6 A Alta

1619 Hætta Marit Elisabeth Breverudmyra 59 Alta

1620 Furu John-Harald Sagabrinken 78 Alta

1621 Kristensen Tormod Utsikten 23 Alta

1622 Johansen Arnhild Kviby Kviby

1623 Saraksen Tomas Øvreveien 48 Alta

1624 Brendegen Karianne Breverudmyra 17 Alta

1625 Arnesen Solveig Lensmannsveien 5 Alta

1626 Iversen Kristin Skoleåsen 31 Alta

1627 Antonsen Maria Ankerveien 16 Alta

1628 Simonsen Tone S Komsaveien 16 Alta

1629 Frost Harald Kongsvikveien 11 Alta

1630 Nyby Else Marie Midtbakkveien 26a Alta

1631 Mjellerås Jon Bullvn. 12 Alta

1632 Hardersen Bendik Skoleveien 28 Alta

1633 Mienna Ronny Andre Brønnveien 4b Alta

1634 Simensen Olaug Elisabeth Sagabrinken 44 Alta

1635 Gustavsen Kevin Kråkefotveien 7c Alta

1636 Pettersen Ernst Vannveien 16 Alta

1637 Abrahamsen Åsmund Fjellvåkveien 17 Alta

1638 Pedersen Linda Opgård Raipasveien 70 Alta

1639 Konst Marit Baldersveien 5 Alta

1640 Kristoffersen Hege Monica Buktavn 23 Alta

1641 Frost Thomas Bregneveien 47 Alta

1642 Mahammed Solemaan Hasan Lunden 1b Alta

1643 Pedersen Tanja Høysletta 10 Alta

1644 Mamier Spartak Komsahøyden 14c Alta

1645 Pettersen Kåre Myrullveien 42 Alta

1646 Romsdal Frank Lampemyra 42 Alta

1647 Marø Trond Fjellvåkveien 30 Alta

1648 Wilhelmsen Rolf I Heggveien 6 Alta

1649 Buflod Jan Øvre Tollevikveien 6 Alta

1650 Reinholdtsen Siri Eibyvn. 36 Alta

1651 Simensen Anita Movik Holmen 69 Alta

1652 Bjerke Sonja Østre Kvenvik Alta

1653 Hansen Cato Blåbærveien 5 Alta

1654 Nilsen Bjørn Altaveien 407 Alta

1655 Suhr Kristin Møllebakken 11 Alta

1656 Lampe Olaf Kautokeinovn. 52 Alta

1657 Lillemoen Tone Romsdal Gulaksveien 19 Alta

1658 Thomassen Charlotte Apanesvn 83 Alta

1659 Haug Jon Harald D. Svaneveien 80b Alta

1660 Amundsen Silje Mari Idrettsvn. 27 A Alta

1661 Olsen Marita Russeluftvn. 6 Alta

1662 Strøm Helge Bælgiouda 12 Alta

1663 Eggesvik Jan Tors Vei 14 Alta

1664 Hansen Sigmund Torsvei 10 Alta

1665 Hanssen Kurt Storekorsnes Kviby

1666 Thorsen Kristin Holmen 42 Alta

1667 Nilsen Helle Kongsvikveien 21 Alta

1668 Halvorsen Synnøve Solvik Svartaksveien 15 Alta

1669 Heitmann Jann Eibyveien 56 Alta

1670 Solberg Askild Knut Kvens Vei 4 Alta

1671 Garland-Thomas Philippa Svaneveien 77 Alta

1672 Eliassen Marlene Schønning Lampemyra 32 Alta

1673 Lian Fredrik Steinfossvn 19 Alta

1674 Martinsen Håvard Høysletta 26 Alta

1675 Jøraholmen Marianne Apanesveien 47 Alta

1676 Tårnes Brevik Daniel Altaveien 330 Alta

1677 Romsdal Grete Solli Gargiaveien 50 Alta

1678 Hansen Opgård Randi Bjørkeveien 2 Alta

1679 Hansen Herdis Torsvei 10 Alta

1680 Wasskog Anne Marie Sisuv. 21 Alta

1681 Hansen Per Hugo Lunneveien 6 Alta

1682 Andersen Vivian Ternesvingen 6 Alta

1683 Suhr Linda K. Furubakken 8 Alta

1684 Lund Fredrik Komsahøyden 3a Alta

1685 Andersen Bjørg R Kirkegårdsvn 11 Alta

1686 Thomassen Fredrik Gulaksveien 16 Alta

1687 Johansen Eva O Reistadstien 7 Alta

1688 Jessen Eskil Bregne Veien 46 Alta

1689 Isaksen Tore Høysletta 24 Alta

1690 Schmit Annetk Moreneveien 13b Alta

1691 Birkeland Trine M Tunrappveien 4 Alta

1692 Lille Irene Røsslyngveien 22 Alta

1693 Pedersen Raymond Aronnesveien 122 Alta

1694 Tårnes Brevik Åsmund Altavn. 330 Alta

1695 Isaksen Thea L Svaneveien 84a Alta

1696 Strøm Hans Jørgen Skoddavarre 11 Alta

1697 Frost Berit Kongsvikveien 11 Alta

1698 Harila Hilde Holtenjordet 20 Alta

1699 Pedersen Kevin Høysletta 10 Alta

1700 Alexandersen Renee Grepplyngveien 20 Alta

1701 Østlyngen Ole-Steinar Spireaveien 24 Alta

1702 Erntsen Jan Petter Heitmannåsen 18 Alta

1703 Romsdal Åge E Gargiaveien 50 Alta

1704 Suhr Knut Aronnesveien 91 Alta

1705 Sætermo Oddbjørn Andre Stillavn. 28 Alta

1706 Larsen Thor-Bjørn Fogdevn. 9 Alta

1707 Hansen Ove Jonny Thomasjordet 9 Alta

1708 Karlsen Marte Karoline S. Tyttebærvn. 5 Alta

1709 Johansen Ørjan Sagabrinken 43 Alta

1710 Eira John Einar Avzziluodda 9 Kautokeino

1711 Pettersen Benjamin Vannveien 16 Alta

1712 Knutsen Geir Sisselrotveien 1 Alta

1713 Flage Helge Fogdebakken 23 Alta

1714 Mevåg Ivar Postboks 1305 Alta

1715 Bjerring Aina Helene Thomasjordet 9 Alta

1716 Nilsen Håkon Oldersvingen 7 Alta

1717 Andersen Kirsten Spurveveien 20 Alta

1718 Thomassen Maria Tverrelvdalen Alta

1719 Wirkola Alf Ragnar Russeluftveien 4 Alta

1720 Abelsen Guri Midtbakkveien 48 Alta

1721 Högstedt Niklas Alta Ski Og Alpinsente Alta

1722 Engseth Tina Bjørkeveien 37 Alta

1723 Sønvisen June-Camilla Blåtoppveien 13 Alta

1724 Pettersen Roy Bakkeveien 10 Alta

1725 Johansson Erika E. Pb 2261a Alta

1726 Sachchithanantham Suganyini Bekoskogen 25 Alta

1727 Richardsen Stina M Ystnesvn. 49 Øksfjord

1728 Dikkanen Bernt Idar Eibyveien 85 Alta

1729 Pedersen Oddveig Trosteveien 23 Alta

1730 Wilhelmsen Borgny V Assdalevn. 2 Øksfjord

1731 Gunnes Even Sønvisen Karl Johnsensvei 8 Alta

1732 Nilsen Emilie Spurveveien 13 Alta

1733 Hauge Turid Elgknausen 7 Alta

1734 Strøm Sander Knut Kvens Vei 11 Alta

1735 Iversen Lena Gimle 14 Alta

1736 Munkvold Kjellmo Liv Grepplyngveien 31 Alta

1737 Dyrseth Stine Schanche Blokkebærvn. 35 Alta

1738 Brown Andrew Holstsletta 43 Alta

1739 Hykkerud Benjamin Killiveien 73 Alta

1740 Andersen Vegard Komsahøyden 42 Alta

1741 Romsdal Jørgen Thomasbakkveien 60 Alta

1742 Olsen Michael Nerskogen Alta

1743 Svendsen Svein Olav Røstmoen 9 Alta

1744 Johnsen John -Andre Thomasbakkveien 4 Alta

1745 Utsi Christine Møllebakken 31 Alta

1746 Knutsen Synnøve Fogdeveien 11 Alta

1747 Pedersen Torunn O Raipasvn 70 Alta

1748 Rognli Janne Grete Thomaskroken 14 Alta

1749 Myklevoll Vidar Myrsnipevn. 1 Alta

1750 Tårnes Brevik Hege Altavn. 330 Alta

1751 Johansen Lisbeth H Nordre Ringvei 10 Alta

1752 Johansen Erlend Thomasjordet 10 Alta

1753 Bozis Mezzliakov Bekkefaret 2 Alta

1754 Sarre Kristian Tollvikveien 21b Alta

1755 Hammari Edith Sisuveien 38 Alta

1756 Rydheim Renate Snømusstien 9 Alta

1757 Aase Elisabet Nøkkelstien 9 Alta

1758 Arnesen Jøran Kjerringrokkvn. 34 Alta

1759 Ramberg Edith Øvre Tollevikveien 9 Alta

1760 Wisløff Jan Eilif Moveien 9 Alta

1761 Røde Arvid Røyskattsvingen 4 Alta

1762 Bakken Karin Sønvisen Østerelvdalen 1 Alta

1763 Olaussen Ann Karin Blålyngvn. 12 Alta

1764 Andersen Line Tverrelvdalsvn. 78 Alta

1765 Giæver Ronald Høysletta 7 Alta

1766 Hammari Kjell Odin Svaneveien 31a Alta

1767 Pedersen Paul-Erik Altagårdsveien 36 Alta

1768 Schwaiger Lisbeth Sandfallveien 6b Alta

1769 Rosenberg Hanne Nygjerdet 18 Alta

1770 Biti Jan Vidar Granåsveien 5 Alta

1771 Olsen M Renate Teglbakken 1 Alta

1772 Mjøen Toril Mobrinken 7 Alta

1773 Hammari Ragnvald Sisuveien 36 Alta

1774 Opgård Eivind Sagabrinken 13 Alta

1775 Toft Nils Granshagen 17 Alta

1776 Nordeidet Trine A Nilsen Moreneveien 5a Alta

1777 Jenssen Kristine Bekkemelem Sornskrivervn. 10 Alta

1778 Johansen Eli Hansine Reistadskogen 23 Alta

1779 Nilsen David Blåbærvn. 29 Alta

1780 Bakke Olav Prestegårdsveien 19 Alta

1781 Thomassen Gunnar Bossekopveien 79 Alta

1782 Munkvoll Trond Grepplyngveien 31 Alta

1783 Jacobsen Tor Jørgen Gamlevn. 9 Alta

1784 Johansen Tom Kenneth Sisselrotveien 11 Alta

1785 Holm Bente Holm Revestien 1 Alta

1786 Grøtte Tore Timoteivn. 7 Alta

1787 Aksberg Line Kjerringrokkveien 14 Alta

1788 Larsen Tor-Ole Svaneveien 41 Alta

1789 Suhr Monika P Thomasbakken 31 Alta

1790 Sundstrøm Alexander R. Ugleveien 1a Alta

1791 Kemi Tanya Sagabrinken 60 Alta

1792 Kvernmo Kari Suhr Myrullveien 20 Alta

1793 Sjåstad Aud Kristin Øytun 5c Alta

1794 Nilsen Thormod Blåtoppveien 2 Alta

1795 Strifeldt Sissel K. Amtmanssnesvn 69 A Alta

1796 Jakobsen Daniel Holmen 34 Alta

1797 Lyngmo Ruth Risveien 11 Alta

1798 Thomassen Kjell Erik Gulaksveien 16 Alta

1799 Jensen Roy Jonny Blåbærvn. 21 Alta

1800 Pedersen Sindre Hammernes Grepplyngveien 23 Alta

1801 Holten Heidi Skippertorget 17 Alta

1802 Grasdal Ola Valhallveien 19 Alta

1803 Nilsen Leif K. Raipasv. 68 Alta

1804 Pedersen Helge Sønvismoen 68 Alta

1805 Lund Stian Yrkesskolevn. 11 Alta

1806 Johnsen Morten H. Svaneveien 36 Alta

1807 Hansen Tor-Egil Tollevikveien 4 Alta

1808 Uglebakken Ann-Kristin Engsvingelveien 20 Alta

1809 Nilsen Børre Bjørnemyra 29 D Alta

1810 Hansen Sandra Framnes Røsslyngveien 26 Alta

1811 Sandberg Jorunn Myrsethveien 19 Alta

1812 Henriksen Jan Erik Øvre Tollevikveien 5 Alta

1813 Skotnes Elbjørg Kviby Kviby

1814 Opgård Karl Tore Mardalsveien 86 Alta

1815 Hagberg Bjørn-Arild Eiby Alta

1816 Masvik Pia Åsveien 11b Alta

1817 Haddal Morten Elgknausen 1 Alta

1818 Lund Frank Johnny Svaneveien 24 Alta

1819 Alexandersen Helge Simanes Alta

1820 Sivertsen Jorunn Stillaveien 9 Alta

1821 Rundsveen Magna Minkveien 1 Alta

1822 Bakken Oddmund Ringveien 37 Alta

1823 Olsen Peter Postboks 2176 Alta

1824 Sønvisen John Yngve Sønvismoen 6 Alta

1825 Nielsen Eva Bossekopveien 54 Alta

1826 Kaald Roar Pb 2059 Alta

1827 Pedersen Reidar G Kjosveien 25 Alta

1828 Jørgensen Arnold Aronnesveien 138 Alta

1829 Hærkønen Pauli J Antero B Akkeveien 29 Alta

1830 Knutsen Jill Thomasbakkvn. 34 Alta

1831 Ek Stine Sisselrotvn. 3 Alta

1832 Lantto Laila Monica Borkhus 2 Alta

1833 Tangen Finn Svaneveien 74 Alta

1834 Arild Steinar Raipasveien 93 Alta

1835 Lund Daniel Alma Halses Vei 44 Alta

1836 Johansson Lessia Mardalsveien 11 Alta

1837 Henriksen Henrik M Boks 154 Alta

1838 Andersen Linn Anett Marienlund 24 Alta

1839 Thomassen Karoline D Ringveien 3b Alta

1840 Arnesen Tom-Ørjan Altaveien 419 Alta

1841 Solbakken Gunhild Gjertrud Utsikten 16 Alta

1842 Bek Henning Bekoskogen 23 Alta

1843 Langaas Frank Erik Skippertorget 8 Alta

1844 Olsen Monica Thomassletta 2 Alta

1845 Romsdal Anny Fjellvåkvn 16 Alta

1846 Olaisen Ann Sigrid Breverudmyra 21 Alta

1847 Ingebrigtsen Oddmund Svaneveien 22 Alta

1848 Nilsen Jonny Maskinsvingen 14 Alta

1849 Olsen Pål E. J. Sisuvn. 26a Alta

1850 Langli Oskar Grepplyngveien 19 Alta

1851 Suhr Irene Myrullveien 21c Alta

1852 Wæraas Tore Ternesvingen 15 Alta

1853 Kvålshagen Gerd-Irene Altagårdsbakken 2 Alta

1854 Hansen Edmund Åsen 10 Alta

1855 Hanssen Eva Ternesvingen 23 C Alta

1856 Henriksen Kai-Henrik Kirkebakken 31b Alta

1857 Wisløff Marit Elisabeth Moveien 9 Alta

1858 Solbakken Borgny Sisselrotveien 18 Alta

1859 Halvorsen Espen Baddoveien 11 Alta

1860 Sundelin Egil Holtet 2 Alta

1861 Thomassen Tor Oskar Rødsvingelveien 26 Alta

1862 Nielsen Arnulf Rødsvingelveien 41 Alta

1863 Strifeldt Steffen Amtmannsveien 73 Alta

1864 Mortensen Ernst Frøyas Vei 1 Alta

1865 Heitmann Rolf M Eiby Alta

1866 Strifeldt Bjørnar Kilnotveien 10 Alta

1867 Thomassen Bjørn Tore Jøreholmen 10 Alta

1868 Mikalsen Diane Kråkefotvn. 5 D Alta

1869 Heitmann Kjell-Rune Thomasjordet 7 Alta

1870 Antonsen Stig Selbakken 12 Alta

1871 Arnesen Ulf Inge Lensmannsveien 5 Alta

1872 Bruvoll Astrid K. Korsfjorden

1873 Friberg Jack Tore Russeluftveien 248 Alta

1874 Arnesen Jorun Kvileskogen 30 Alta

1875 Heitmann May-Britt Storengveien 17 Alta

1876 Henriksen Julie Kilnotveien 12 Alta

1877 Lyrek Don Gargiaveien 29 Alta

1878 Sivertsen Arvid Andre Myrseth Tverrelvdalsveien 145 Alta

1879 Dørmenen Jarle Øvre-Tollevikv. 55 Alta

1880 Klevberg Egil Elvestrand 45 Alta

1881 Sivertsen Sigvald M. Killiveien 7 Alta

1882 Johansen Tom Henry Reistadhaugen 24 Alta

1883 Berge Rolf Krøkebærveien 30 Alta

1884 Halkjelsvik Stig Leirbakkvn. 25 Alta

1885 Knutsen Kjell Ivar Bjørnemyra 21 Alta

1886 Kleven Thor-Håkon Hammarijordet 12 Alta

1887 Jørgensen Kåre Helstrøm Yrkesskolevn 18 Alta

1888 Blomkvist Einar Mathisdalen Alta

1889 Haugen Ole Petter Altaveien 4 Alta

1890 Thomassen Vegar Opgår Raipasvn. 72 Alta

1891 Sletholdt Kent M Langfjordbotn Langfjordb

1892 Romsdal Karl Petter Lærer Rustensvei 21 Alta

1893 Gabrielsen Marianne Thomassletta 3 Alta

1894 Mansika Beate Holtenallet 1b Alta

1895 Steffensen Karl Erik Lunden 7 Alta

1896 Berg Øyvind Grepplyngvn. 16 Alta

1897 Henriksen Ann Kathrin Grepplyngvn. 4 Alta

1898 Brekke Jan Egil Åslia 5 Alta

1899 Bjørnstad Eva K. Sagslåtten Alta

1900 Medlie Daniel Høysletta 5 Alta

1901 Hætta Nils Runar Mierojavri Kautokeino

1902 Dørmænen Oddny Kautokeinovn.15 Alta

1903 Andreassen Svein-Erik Sølvbunkveien Alta

1904 Jansen Harald N Marienlund 27b Alta

1905 Arnesen Fredrik Bregneveien 38 Alta

1906 Nilsen Charlotte Marie Killiveien 65 Alta

1907 Johansen Gunn Tverrelvsdalsvn. 4 Alta

1908 Lunde Unn Alma Halses Vei 19 Alta

1909 Andreassen Dag Ivar Bakkeveien 5b Alta

1910 Sætermo Tore Utsikten 19 Alta

1911 Hammari Kay Arne Markveien 51a Alta

1912 Jørgensen Laila Yrkesskoleveien 18 Alta

1913 Østlyngen Kine Thomassen Rødsvingelvn. 41 Alta

1914 Johannessen Arnold Lunden 3a Alta

1915 Helgesen Kaj Helge Storbakken 16 Alta

1916 Nordbø Ingrid Reistadskogen 19 Alta

1917 Rasmussen Lise Flage Sagatun 3 Alta

1918 Suhr Monica Svartaksveien 7 Alta

1919 Johansen Øystein Kvenvikveien 23 Alta

1920 Buljo Johan Mathis N Reistadskogen 19 Alta

1921 Andersen Esben Thomassen Breidablikk 27 Alta

1922 Sønvinsen Katrine Elisabeth Sønvismoen 6 Alta

1923 Anti Anette Josefdatter Oterfaret 15 Alta

1924 Høynes Steffen Altaveien 329 Alta

1925 Johansen Vigdis Solbakkvn. 5 Alta

1926 Karlsen Olvar Mathis Rishaugmoen 3 Alta

1927 Kristoffersen Odd E Øvreveien 65 Alta

1928 Johansen Per Gimle 4 Alta

1929 Olsen Svein E Borkhusveien 11 Alta

1930 Hervik Per Egil Bregneveien 20 A Alta

1931 Pedersen O.T.N.F.V. Postboks 1211 Alta

1932 Bakkejord Per St. Lerretsfj. Korsfjorde

1933 Bang Odd Inge Blåtoppveien 4 Alta

1934 Engseth Janne Cathrin Bregneveien 44 Alta

1935 Sommerseth Julie Russeluftvn 6 Alta

1936 Paulsen Cato Gilje Bekkefaret 7 Alta

1937 Turi Klemet Boaronjarga 31 Kautokeino

1938 Jensen Gro Spovevn. 22 No 202 Alta

1939 Nordstrand May Elin Engsvingelveien 8 Alta

1940 Tobiassen Jan Olaf Pb 13 Alta

1941 Thomassen Paul Ingvald Trosteveien 2 Alta

1942 Toft Nils Eirik Nøkkelstien 1 Alta

1943 Nordgård Stig Daniel Altagårdsbakken 2 Alta

1944 Thomassen Knut Olav Seljeveien 2c Alta

1945 Olsen Terje Skomakerberget 25 Alta

1946 Gudmundsen Inger Johanne Altaveien 67 Alta

1947 Andersen Marianne Åsveien 50 Alta

1948 Hauge Ingvar Måsesvingen 11 Alta

1949 Tangstad Egil Einegjerdet 17 Alta

1950 Bellika Tor-Arne Øvreveien 90 Alta

1951 Christiansen Hans Roar Bjørnemyra 37 Alta

1952 Simonsen Steve Boks 2173 Alta

1953 Opgård Jan Einar Skomakerberget 21 Alta

1954 Dahlheim Svein Erik Trosteveien 28 Alta

1955 Mikalsen Wenche Thomasbakkvn. 35 Alta

1956 Sara Lars Ole S. Tyttebærveien 18 Alta

1957 Meli Idun Hennie Sørelvdalen 40 Alta

1958 Hågensen Vidar Øvre Tollevikvei 40 Alta

1959 Olufsen Hugo Smibakken 4 Alta

1960 Rosvold Johnny Røsslyngveien 3b Alta

1961 Ottem Østgård Line Ongajoksetra Alta

1962 Olsen Stein Ugleveien 26 Alta

1963 Karlsen Rolf D Markveien 51 A Alta

1964 Thomassen Maria Utsikten 25 B Alta

1965 Fossmo Vibeke Helen Bergsfjord

1966 Thomassen Sissel Aronnesveien 151 Alta

1967 Andersen Per Vidar Kongleveien 19 Alta

1968 Hansen Geir Ingmar Korsfjorde

1969 Isaksen Monica Svaneveien 84 A Alta

1970 Ottem Inger Marlen Rishaugvn.2 Alta

1971 Johnsen Bengt Ståle Revestien 18 Alta

1972 Olsen Bredal Katrine Breverudmyra 117 Alta

1973 Thomassen Liv S Seljeveien 2c Alta

1974 Johansen Jørn-Tore Ugleveien 7 Alta

1975 Andersen Fred Ternesvingen 6 Alta

1976 Daniloff Leif Hugo Blåbærveien 30 Alta

1977 Nilsen Stian Oldersvingen 7 Alta

1978 Heitmann Linda Oterfaret Alta

1979 Arnesen Jan Tore Gamleveien 14 Alta

1980 Mienna Ivar Jon Teglbakken 28 Alta

1981 Fauskanger Bjørn Reidar Øvreveien 63 Alta

1982 Larsen Bjørn-Sverre Ekornsvingen 21 Alta

1983 Fossli Øivind Øvre Tollevikvei 100 Alta

1984 Michaelsen Bjørn Øytun Alta

1985 Bjerring Teddy Gargiavn. 89 Alta

1986 Leinan Bjørn Are Talvikbukta 18 Talvik

1987 Haukland Elise Eiby Alta

1988 Pedersen Vilde H. Grepplyngveien 23 Alta

1989 Greiner Bjørn Aleksander Skogsnelleveien 9 Alta

1990 Sønvisen Lise Raghnild S. Sønvismoen 6 Alta

1991 Thevarajæh Benjamin Øvreveien 59 Alta

1992 Nicolaisen Johnny Fjellvn. 10 Alta

1993 Pettersen Ottar Einegjerdet 21 Alta

1994 Kristiansen Filip Mobrinken 17 Alta

1995 Nilsen Lise Røyskattsvingen 5 Alta

1996 Høgmo Marion Apanesveien 87 Alta

1997 Haukland Torbjørn Holtenbakken5 Alta

1998 Eriksen Mads Kristian Bullveien 7 Alta

1999 Daniloff Einar Knutsen Lærer Rustensvei 11 Alta

2000 Jørstad Ken Snømusstien 11 Alta

På forsiden nå


...

Realitystjerner og «troll-kjærringer»

De svenske realitystjernene Morgan og Ola-Conny har vært i Finnmark for å spille inn nye tv-episoder. Den siste dagen gikk det mest i troll.

Sendte hunden på politiet - havnet i fengsel

Mannen sendte hunden sin på politiet. To betjenter ble bitt.